KONST / Litografier / Färglitografi 12497264
nr 1249 7264
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Waxholmsbåt. Signerad, numrerad 107/360. Motivet: 38x51
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 april 2019
kl 20:46:21
16/4 10:09:55
100 kr
16/4 22:58:50
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö